CHS Pako- Chov potkánků s PP a VP

Kniha návštěv

Datum 26.02.2012
Vložil dominika
Titulek potkan

ahoj dneska jsem si koupila potkana.Šla jsem prostě na nákup a ve zverimexu jsem si bez dovolení koupila maleho potkanak kdyz jsem prisla domu vsichni na me furt křičely ale uz je to dobrý až na tátu ten se semnou ještě nebaví.:(

Datum 24.10.2011
Vložil Petr
Titulek Dráček von Pako

Dobrý den, jen bych Vám chtěl oznámit, že bohužel 22.10.2011 odešel do nebíčka Dráček von Pako v požehnaném věku 34 měsíců. Byl to můj první a jediný potkánek, nejúžasnější zvířátko, je to pro mě těžké, jiného už nechci. Můžu Vás ujistit, že měl krásný a spokojený život. S pozdravem, Petr S.

Datum 07.12.2010
Vložil Kača
Titulek Isa von Pako

Dobrý den . chtěla jsem Vám jen říct že Isa von Pako kterou jsem od vás měla byla ta nejúžasnější holčina co sem mohla mít :) Největší mazel :) Boužel mě opustila před půl rokem a ted je v potkaním nebíčku :( Nikdy na ni nazapomenu a ani na vaši chovnou stanici .Děkuju za vše :)

Datum 23.04.2011
Vložil nikolka
Titulek Re: Isa von Pako

AHOJ MOji dva POtkani jsou také vnebíčku pro potkanky a trři potkanky my vzaly ale slíbyla jsem si že je najdu a tak je taky hledaám maám je raáda a oni to ví a ted maam eště jednoho potkaána ktery zrovna ted koukaá se mnou na Jjacka Ssperouva maám je ale všechny ráda stejně.

Datum 12.09.2009
Vložil jirka machalik (prdlosek)
Titulek ahoj

ahoj kacko jak se vede a co potkysi.jinak kluci se maji fajn a nabyraji na vaze z poudravem jirka rocky a cancour von pako

Datum 07.08.2009
Vložil Jana K
Titulek Matyldička

Matyldička má jizvu po dubnové operaci krásně zahojenou a na svých 32 měsíců nemá žádné větší zdravotní problémy. Rozmazlujeme ji a křeslo místo klece už si zabrala natrvalo. Letní byt má v gauči. Je to naše pusinka a milujeme ji. Díky za ni.

Datum 11.08.2009
Vložil Temnotka
Titulek Re: Matyldička

Jani jsem moc ráda , že je to tak silná princezna bojovnice. Její věk je nádherný a já doufám, že tu bude v křesílku bydlet ještě nějaký ten rok. Moc děkuji za péči o Matyldičku. Moc si toho vážím a Vaše milá slova mě udělala moc velkou radost. Posílám babulce moc pusinek a Vám přeji krásný den .
Katka :o)

Datum 24.11.2009
Vložil Jana K
Titulek Re: Re: Matyldička

Myslím, že dobrá zpráva. Matyldička dnes slaví třetí narozeniny. Už to není taková akrobatka jako dříve, ale její energii ji často závidím. Pořídila si další byt, asi zimní, chodívá někdy spát pod kamna. Nejradši ale s dcerou v posteli. Tehle pelíšek se jí libí stále. Ta naše pusinka je prostě chytrá a šikovná myšička. Jana

Datum 18.07.2009
Vložil Sim-ka
Titulek Zdravím

Narazila jsem na Vaše stránky ,ale Vaše fotky zde nejsou, neb jsou zřejmě odstraněny, což je velká škoda :(

Datum 19.07.2009
Vložil Temnotka
Titulek Re: Zdravím

Ahoj co Ti nejde na webu? Mě se tu ukazuje uplně vše. Jen sekce In Memoriam nemá fotky...

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode